voor leden






Najaar 2017  

Programma

 

Belangrijke data (wijzigingen voorbehouden)
Zie voor de exacte bezetting tijdens de repetities het schema van de strijkers-/blazerschef.

Datum

Omschrijving

Locatie

Wat spelen we?

woensdag 11 oktober

repetitie

Geertekerk

19.45 uur: Mahler
21.30 uur: Mendelssohn/Schubert

woensdag 18 oktober

repetitie

Geertekerk

19.45 uur: Mendelssohn
20.30 uur: Mahler

woensdag 25 oktober

repetitie

Geertekerk

19.45 uur: Mahler
21.40 uur: Schubert/Mendelssohn

woensdag 1 november

gescheiden repetitie

strijkers: Geertekerk
blazers: Stedelijk Gymnasium

strijkers
blazers

woensdag 8 november

repetitie

Geertekerk

19.45-22.30 uur: Mahler

zaterdag 11 november

repetitieweekend

Stedelijk Gymnasium

10.00 uur - 11.30 uur: Mahler (alleen blazers)
11.50 uur - 13.30 uur: Mahler (tutti)
14.30 uur - 16.00 uur: Mahler (tutti)
16.20 uur - 17.30 uur: Mahler (tutti)
19.00 uur: Mendelssohn/Schubert

zondag 12 november

repetitieweekend

Stedelijk Gymnasium

10.00 uur - 11.00 uur: Mendelssohn/Mahler (alleen violen)
11.20 uur - 13.00 uur: Mendelssohn
14.00 uur - 15.00 uur: Mahler IV (met solist)
15.20 uur - 17.00 uur: Schubert (met solist)

woensdag 15 november

repetitie

Geertekerk

19.45 uur: Mahler
21.40 uur: Mendelssohn/Schubert

woensdag 22 november

generale repetitie

Geertekerk

19.00 uur - 20.50 uur: Mahler
21.10 uur - 21.30 uur: Mendelssohn
21.30 uur: Schubert

vrijdag 24 november

concert

De Duif, Amsterdam

18.30 uur: zaalrepetitie
20.15 uur: concert

zaterdag 25 november

concert

Geertekerk

18.30 uur: zaalrepetitie
20.15 uur concert


Locaties


Voorjaar 2018  

Programma

 

Belangrijke data (wijzigingen voorbehouden)
Zie voor de exacte bezetting tijdens de repetities het schema van de strijkers-/blazerschef.

Datum

Omschrijving

Locatie

Wat spelen we?

woensdag 7 maart

repetitie

Geertekerk

19.45 uur: Shostakovich
20.45 uur: Rachmaninov
21.20 uur: Lutoslawski
21.50 uur: Bartók

woensdag 14 maart

repetitie

Lutherse Kerk

19.45 uur: Bartók
20.45 uur: Lutoslawski
21.25 uur: Shostakovich
22.10 uur Rachmaninov

woensdag 21 maart

repetitie

Geertekerk

19.45 uur: Shostakovich
20.45 uur: Rachmaninov
21.20 uur: Lutoslawski
21.50 uur: Bartók

woensdag 28 maart

strijkers- en blazersrepetitie

Geertekerk/Sted. Gymnasium

nnb

woensdag 4 april

repetitie

Geertekerk

19.45 uur: Bartók
20.50 uur: Lutoslawsk
21.20 uur: Shostakovich
22.15 uur: Rachmaninov

zaterdag 7 april

repetitieweekend

Muziekhuis Lombok

10.00 uur: Shostakovich
11.40 uur: Shostakovich
14.00 uur: Bartók
15.50 uur: Bartók

zondag 8 april

repetitieweekend

Parnassos

10.00 uur: Lutoslawski
11.40 uur: Rachmaninov
14.00 uur: Lutoslawski
15.20 uur Rachmaninov

woensdag 11 april

repetitie

Geertekerk

19.45 uur: Lutoslawski
20.20 uur: Rachmaninov
21.20 uur: Bartók
21.50 uur: Shostakovich

woensdag 18 april

generale repetitie

Geertekerk

19.30 uur: Bartók
20.00 uur: Rachmaninov
21.10 uur: Lutoslawski
21.30 uur: Shostakovich

vrijdag 20 april

concert

De Duif, Amsterdam

20.15 u concert

zaterdag 21 april

concert

Geertekerk, Utrecht

20.15 u concert


Locaties